Září 2021

Vážení, milí rodiče a děti.

Moc se na Vás těšíme ve středu 1. září 2021.

• Příchod do MŠ je od 6.30 hod. do 8 hod.
  • Krtečci, Žabičky, Myšičky jsou otevřeny od 6. 30 hod. ve svých třídách, děti z Ježečků od 6.30 hod.  do 7.00 hod. ve třídě Myšek, po té ve třídě Ježečků.
  • Prosíme, dodržujte hygienická opatření: desinfekce a ochrana dýchacích cest VE VŠECH VNITŘNÍCH PROSTORÁCH MŠ.  Děti odvedete přes koupelnu, kde si omyje ruce, vydesinfikuje a vedete jej do třídy – prosíme jen mezi dveře. Nové děti individuálně dle potřeby ( informace Vám sdělí p. učitelky – jeden z rodičů bude mít možnost přijít až do třídy, zhruba na půl hodiny první tři dny ).
  • Děti se netestují.
  • Rozdělení dětí do jednotlivých tříd naleznete NA HLAVNÍCH DVEŘÍCH VENKU U TŘÍD od sídliště. Prosíme nevpouštějte se navzájem a každý za své dítě zvoňte, děkujeme za pochopení. U hlavního vchodu než sáhnete na zvonek a kliku si vydezinfikujete ruce – sobě i dítěti. Vejdete přes hlavní dveře – přejdete k předšatně, kde si dítě i vy sundáte boty (nebo si vezmete návleky – návleky prosíme, berte čisté a špinavé dávejte do označené nádoby na použité, děkujeme). Máte v šatnách ZNAČKY DĚTÍ SE JMÉNEM – najděte si svoji značku v předšatně – uložte si tam boty. Dále si najdete svoji přihrádku a vyndáte všechny potřebné věci. V šatně je dávkovač s dezinfekcí umístěn na stěně, pro případ potřeby se znova vydezinfikovat. Rodič se v MŠ pohybuje pouze v šatně, kde převlékne dítě a připraví jej, ze šatny dítě odvede do třídy chodbičkou, nikam jinam nesmí.
  • Prosíme mít VŠE podepsané. Prosíme, na nic nesahejte, pouze na Vaše věci.
  • Do MŠ budou přijímány pouze děti zcela zdravé, bez příznaků virózy (kašel, teplota, únava, bolest v krku, rýma….). Pokud se jedná o dítě s chronickou nemocí, astma apod., musí tuto informaci mít potvrzenou od lékaře – jednou při příchodu dáte paní učitelce potvrzení od lékaře. Teplota se bude měřit jen v případě podezření nemoci, či teploty.
  • Nenosit ŽÁDNÉ SVÉ JÍDLO, SLADKOSTI NIC K JÍDLU do MŠ, ani svoje hračky max. jednoho plyšáka.

Jestliže došlo ke změně Vašich kontaktních údajů (telefon, email), prosíme o jejich sdělení co nejdříve (MŠ musí disponovat aktuálními).

Věříme, že i přes všechna opatření a omezení úspěšně a klidně společně s Vašimi dětmi zvládneme nejen začátek, ale i celý školní rok.

Veškeré informace o chodu MŠ naleznete zde https://ms-hodkovice.cz/ a na třídních schůzkách.

ikona souboruCo potřebuji do MŠ 2021.pdf

ikona souboruVÝVOJ-ŘEČI.pdf