Červenec 2021

Děkujeme všem,
kdo jakoukoli formou pomáhali a podporovali činnost naší mateřské školy ve školním roce 2020 – 2021, především rodičům, partnerům, zřizovateli a dalším příznivcům.

Děkujeme rodičům za úzkou spolupráci při distančním vzdělávání, za posílání vypracovaných pracovních listů, obrázků, fotek dětí. Vše okolo Corony jsme společně zvládli i díky VÁM.
Vaší podpory a pomoci si velmi vážíme!

Díky našemu zřizovateli městu Hodkovice nad Mohelkou v čele s paní starostkou Ing. Markétou Khauerovou a spoluprací celého jejího týmu, se může díky finanční podpoře z rozpočtu naše školka pyšnit novými prvky na zahradě, nové koberce, lina, vymalování velkých prostor, nové didaktické pomůcky a hračky pro děti, jídelní stolky, židličky atd.

Děkuji za zájem o dění ve školce a pomoc i okolo Corony, byla to nelehká situace a byli nám velkou oporou. Děkuji velice zřizovateli za velký zájem o mateřskou školu.

Velké díky bych ráda vyslovila všem zaměstnancům mateřské školy za ochotu, pěkný přístup k dětem, vzdělávání při distanční výuce nejen předškoláků, ale i podnětů mladším dětem. Děkuji i za jejich nápady, vstřícnost a obětavost při veškerém dění v MŠ.

Všechny akce, které pořádáme, je nejenom třeba uvážlivě naplánovat, promyslet, uskutečnit, ale je zapotřebí také vynaložit spoustu vlastního času a ochoty. Za toto vše nejenom jim, ale i jejich rodinám velmi děkuji.

Vážím si velice Vaší práce.

Přeji Vám všem krásné léto. Hodně sluníčka a odpočinku Mgr. Irena Ryplová.

Vytvořeno 22.6.2021 13:24:01 | přečteno 157x | tana