Březen 2021

• Pojďme dělat radost – sbírka kraslic pro dům DPS

• Vážení rodiče,
    dle nařízení Vlády ČR je provoz Mateřské školy stále přerušen, zatím s platností do 28. 3. 2021.
    O dalším provozu Mateřské školy Vás budeme včas informovat.
  • Vážení rodiče,
připravily jsme pro Vás a Vaše děti „Jarní plot poznání“. Až se bude dětem stýskat po školce, nebo půjdete třeba na procházku, zastavte se u školky. Na plotu jsou pro Vaše děti připraveny jarní obrázky, které ukrývají různé úkoly pro malé i velké.

Vážení rodiče,
Vláda ČR vydala nařízení ohledně provozu mateřských škol.
Změny v provozu škol od 1. března 2021 s předpokladem trvání po dobu třech týdnů.

VZHLEDEM K VÁŽNÉ AKTUÁLNÍ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACISE SE KROMĚ STÁVAJÍCÍCH OPATŘENÍ VE ŠKOLSTVÍ OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE UZAVŘOU MATEŘSKÉ ŠKOLY – MATAŘSKÁ ŠKOLA HODKOVICE NAD MOHELKOU SE OD 1. 3.  2021 UZAVÍRÁ, ZATÍM PO DOBU 3 TÝDNŮ.
Děti, co mají povinné předškolní vzdělávání se učí od 1. 3. 2021 distančně. Ostatní děti budou mít náměty.
Pokud budete potřebovat ošetřovné najdete ji na web. stránkách OSSZ, ČSSZ – Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc, ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení (škola) či jeho část a vyplníte si ji na portálu OSSZ ČSSZ https://www.cssz.cz/ Žádost a dáte jí zaměstnavateli. Tedy pokud nebude nějaká změna z MŠMT.
Naše mateřská škola je od 1. 3. 2021 uzavřena, péče o děti zdravotníků a pracovníků ve složkách integrovaného záchranného systému je zajištěna JINOU MŠ.
PROVDĚPODOBNĚ:
ZŠLiberec, 5. května – bude i nadále poskytovat péči pro žáky základních škol (kapacita školy pro tento účel je 150 žáků)·ZŠ a MŠ Barvířská, Liberec – bude nově poskytovat péči pro děti předškolního věku (kapacita mateřské školy je 56 dětí, kapacita základní školy je pro tento účel minimálně 75 žáků)·MŠ „Motýlek“, Liberec, Broumovská – bude nově poskytovat péči pro děti předškolního věku(kapacita mateřské školy je 195 dětí)PRAVDĚPODOBNĚ DOJDE K  novému Rozhodnutí hejtmana Libereckého kraje. Můžou nastat ještě změny. Pokud budou změny a k nám do MŠ se dostanou, ihned Vám přepošleme.Všichni se opatrujte, hodně zdraví, společně to zvládneme Irena Ryplová a kolektiv MŠ SLUNÍČKO.ikona souboru28.2.2021 INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021

Vytvořeno 29.6.2021 10:35:40 | přečteno 171x | tana